NAGŁOŚNIENIE

Profesjonalne nagłośnienie. Bezprzewodowe mikrofony typu handheld, nagłowne. Mikrofony na mównicę - gęsia szyja. Multifony. Stosujemy nagłośnienie o odpowiedniej mocy i konfiguracji do danego pomieszczenia, tak aby zapewnić poprawny i czytelny odbiór organizowanego wydarzenia. Oferujemy również rejestrację audio całego eventu.

 


 

OŚWIETLENIE

Proponujemy oświetlenie efektowe, wprowadzające w klimat konferencji i nadające jej profesjonalny wygląd. W przypadku większych wydarzeń, niezwykle efektowna jest realizacja oświetlenia dynamicznego pozwalająca na wprowadzenie dodatkowych efektów świetlnych np. przy starcie eventu, zmianie prelegenta, fanfarach, przy rozdaniu nagród czy też na zakończenie wydarzenia.

 


 

MULTIMEDIA

Oferujemy profesjonalne multimedia wraz z realizacją. Projektory, ekrany bezszwowe, ekrany ledowe. W trosce o wysoki profesjonalizm konferencji proponujemy realizację multimediów z zastosowaniem miksera wizyjnego. Dzięki temu wszelkie przejścia między prezentacjami, filmami czy zdjęciami są płynne, bez wyświetlania 'pulpitu systemu komputera'. Zastosowanie realizacji wizji pozwala również na wyświetlenie na prompterze podglądu dla prelegenta wraz z timerem, dzięki czemu Państwa konferencja przebiega zgodnie z planem i ułatwia mówcy trzymanie się wcześniej ustalonych ram czasowych.

 


 

SCENOGRAFIA

Oferujemy budowę sceny i scenografii tak aby od A do Z zadbać o profesjonalny i spójny wygląd Państwa konferencji. Sceny z hipsu, wykładziny, baner reklamowy. Zapraszamy do kontaktu.

 


 

TRANSMISJE ONLINE

Oferujemy transmisję Państwa eventu do internetu (na youtube, facebook, własny serwer), lub profesjonalną rejestrację video całego wydarzenia.

 


 

TŁUMACZENIE SYMULTANICZNE

Oferujemy montaż i obsługę sprzętu do tłumaczenia symultanicznego. Montaż kabiny dla tłumaczy. Pulpity tłumaczy, Odbiorniki do tłumaczenia symultanicznego.