MULTIMEDIA

Realizacja multimediów. Płynne przełączanie prezentacji podczas konferencji bez potrzeby wyświetlania pulpitu komputera. Miksowanie na ekranie podczas eventu prezentacji, logotypów, multimediów i grafik.

 


 

PODGLĄD DLA PRELEGENTA

Zapewniamy podgląd dla prelegenta. Możliwość wyświetlania na podglądzie prezentacji i multimediów. Wyświetlanie czasu trwania prezentacji - dzięki temu Twój event zawsze będzie przebiegać zgodnie z harmonogramem.

 


 

TELEWIZORY LED 40" - 90"

Wynajem telewizorów LED wraz z dowozem i instalacją. Konfiguracja z systemem multimedialnym. Telewizory LED na targi, eventy i konferencje.

 


 

EKRANY DIODOWE i PROJEKTORY 

Zapewniamy ekrany diodowe oraz projektory o rozdzielczości i jasności adekwatnej do warunków. Projektory i ekrany diodowe na konferencje, targi czy eventy typu 'kino letnie'.

 


 

OBRAZ Z KAMER NA KONFERENCJI I DO INTERNETU

Zapewniamy obsługę operatorów kamery. Obraz z konferencji na ekranach na sali i poza nią. Transmisja konferencji do internetu wraz z indywidualną oprawą graficzną i multimediami. Integracja z social mediami.

 


 

TELEMOSTY I ŁĄCZENIA NA ODLEGŁOŚĆ

Możliwość łączenia między miastami, połączenia wideo konferencji z wybranym miejscem w Polsce i na świecie. Prelegent nie mógł przyjechać? Połączmy się z nim zdalnie.