REALIZACJA DŹWIĘKU LIVE

Zajmujemy się profesjonalną realizacją dźwięku live. Zapewniamy realizację na koncertach. Nagłośnienie FOH. Monitory sceniczne. Proponujemy realizację dźwięku na eventach i konferencjach. Mikrofony na gęsiej szyi (gooseneck), mikrofony do ręki (handheld), mikrofony nagłowne.

 


 

OBSŁUGA TECHNICZNA

Technika-eventowa to nie tylko duże koncerty, eventy i realizacje. W przypadku mniejszych konfiguracji sprzętowych np. na stoiska targowe, promocje w centrach handlowych czy małe spotkania z mobilnym zestawem nagłośnieniowym zapewniamy pełną obsługę techniczną obejmującą zarówno montaż jak i opiekę doświadczonego technika nad przebiegiem całego wydarzenia.

 


 

REALIZACJA DŹWIĘKU TV

Tyczka, shotgun, rejestracja ENG. Proponujemy realizacje dźwięku do produkcji tv. Realizacja dźwiekowa z wozu transmisyjnego, studia TV czy praca w plenerze z zespołem ENG.

 


 

POSTPRODUKCJA 

Zajmujemy się nie tylko udźwiękowieniem wydarzeń live. Proponujemy studyjną postprodukcję zarejestrowanego materiału audio. Montaż audycji radiowych, relacji, jingli. 

 


 

DJ

Oferujemy obsługę artystyczną eventów zapewnianą przez profesjonalnego DJ'a. DJ na imprezę, event, afterparty, do klubu.